عزت و کرامت دو جهان در سایه ولایت است

رئیس بنیاد شهید خدابنده با بیان اینکه فرهنگ رضوی و حسینی فرهنگی حیات بخش و نجات بخش است گفت: عزت و کرامت دو جهان در سایه ولایت و محبت به اهل بیت است.

علی‌اصغر اسکندری در مصاحبه با خبرنگار نسیم اشراق با تسلیت شهدای خدمت و ضمن گرامیداشت چهلم این شهدای گران قدر به ایام دهه‌ولایت اشاره کرد و بیان داشت: دهه امامت و ولایت فرصتی است تا نقش غدیر و خط سیری که با غدیر آغاز شده است برای جامعه تبیین شود.

وی گفت: با توجه به حکمرانی رسانه و هجمه‌های فرهنگی در دنیای امروز باید از ظرفیت های دینی برای تقویت باورهای مردم استفاده کرد.

رئیس بنیاد شهید شهرستان خدابنده با بیان اینکه باید زمینه حضور اقشار مختلف در جشن‌ها فراهم شود و البته چهلم شهدای خدمت نیز رعایت شود افزود:  حضور گسترده مردمی در جشن‌های غدیر و دهه امامت و ولایت زمینه و فرصت مناسبی برای ارائه و انتقال محتواهای متناسب با این واقعه عظیم است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ غدیرخم باید برنامه‌های مناسبتی عید سعید غدیر و دهه امامت و ولایت محتوا محور و خلاقانه برگزار شود.

اسکندری افزود: این مناسبت‌ها بهترین ایام برای تبیین جایگاه والای ولایت فقیه در جامعه اسلامی است از این رو در کنار ظرفیت‌های بزرگ مردمی، همدلی و همکاری دستگاه‌های دولتی و غیر‌دولتی در برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری ویژه گرامیداشت غدیرخم ضروری است.

رئیس بنیاد شهید شهرستان خدابنده بیان کرد: فرهنگ رضوی و حسینی فرهنگی حیات بخش و نجات بخش است و عزت و کرامت دو جهان ما در سایه ولایت و محبت به اهل بیت است.

وی در پایان به برنامه‌های اداره بنیاد شهید شهرستان خدابنده در دهه‌ولایت اشاره کرد و گفت: کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، نصب بنر، غبارروبی مزار مطهر شهدا، یادواره شهدا و نمایشگاه فرهنگی در قالب دهه‌ولایت در در سطح شهرستان برگزار می‌شود.