بهسازی و آسفالت‌ریزی پروژه‌های راه مواصلاتی روستایی خدابنده

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خدابنده از بهسازی و آسفالت ریزی پروژه‌های راه مواصلاتی روستایی این شهرستان خبر داد.

حکمت اله خدابنده لو در گفت و گو با خبرنگار نسیم اشراق با تسلیت شهدای خدمت بویژه شهید جمهور آیت الله رئیسی خدمت مقام معظم رهبری و ملت ایران اسلامی بیان داشت: با شروع سال جدید اقدامات و فعالیتهای اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خدابنده با همت و همکاری مسئولان استانی با تامین اعتبارات لازم در مسیر پیشرفت و توسعه در حال انجام است.

وی افزود: به همت همکاران تلاشگر و پیمانکاران اداره راهداری شهرستان خدابنده پروژه‌هایی که برای امسال در نظر گرفته بودیم با جدیت و پشتکاری و اهتمام ویژه بدونه وقفه در حال اجرا است و امید است بتوانیم آنها را هرچه سریعتر به اتمام برسانیم.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خدابنده ادامه داد: در حال حاضر پروژه‌های راه مواصلاتی روستایی این شهرستان، بهسازی و آسفالت ریزی شده است.

وی افزود: محور مواصلاتی راه روستایی امام کهریز-خلیفه قشلاق از توابع بخش بزینه رود با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان و همچنین محور مواصلاتی راه روستایی آبی سفلی به سمت شهر نوربهار با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان از توابع بخش مرکزی در حال انجام است.

خدابنده لو با بیان اینکه احداث پل ارتباطی کوچ تپه-علی آباد با اعتبار ۶ میلیارد تومان به انجام رسیده است گفت: جا دارد از علی وردیلو معاونت فنی و اجرایی و مسئول ناظر پروژه‌ها و همه همکاران که شبانه روز در تلاشند تا کارهای موثری در سطح شهرستان محقق شود تقدیر و تشکر کنم.

وی با بیان اینکه ۳۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی شهرستان خدابنده شناسائی شده است بیان داشت: شناسایی، آشکارسازی و حذف نقاط پر حادثه این شهرستان نیازمند همکاری همه دستگاه‌های ذی‌ربط است و البته نسبت به عبور تاسیسات زیر بنایی از حریم راه اقدام شده است.