مدیرمرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین در خدابنده با بیان اینکه مرکز خدمات حوزه علمیه از سال ۱۳۷۰ ابتدا با موضوع درمان شروع به کار کرد گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ارائه خدمات در شان طلاب و خانواده ایشان امروزه شاهد ارائه ۶۴ خدمت در حوزه های مختلف هستیم.

به گزارش اشراق۲۴، حجت الاسلام و المسلمین توسلی نژاد امروز در راستای هجدهمین سفر استانی رئیس و مسئولان مرکز خدمات، با حضور در شهرستان‌های سجاس و خدابنده با طلاب و اساتید مدارس این شهرستان‌ها دیدار و گفتگو کرد.
نماینده رئیس مرکز خدمات در این روز با طلاب و اساتید مدارس علمیه امام حسن مجتبی علیه السلام سجاس ، معصومیه و امام صادق علیه السلام خدابنده دیدار کرد.
مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین در این دیدارها با بیان اینکه خداوند انسان را برای کمال آفریده است، گفت: تلاش در شناخت دین و فقیه شدن نهایت کمالی است که طلاب با تلاش در علم آموزی می توانند بدان دست یابند.
وی گفت: انسان دارای استعدادهای زیادی است و باید تلاش کند که این استعداها در مسیر دین شکوفا شود و برای رسیدن به این شکوفایی باید موانع را از مسیر خود رفع نماید.
حجت الاسلام و المسلمین توسلی نژاد با بیان اینکه مرکز خدمات حوزه علمیه از سال ۱۳۷۰ ابتدا با موضوع درمان شروع به کار کرد گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر ارائه خدمات در شان طلاب و خانواده ایشان امروزه شاهد ارائه ۶۴ خدمت در حوزه های مختلف هستیم.
وی گفت: امروزه با دستور رئیس مرکز خدمات تلاش می کنیم تا هدفمندی ارائه خدمات به طلاب واجد شرایط با دقت زیادی صورت گیرد و برای رسیدن به این هدف نیازمند همکاری تک تک شما هستیم تا با درج اطلاعات دقیق خود در سامانه پذیرش مرکز ما را یاری کنید.
در پایان این دیدارها حجت الاسلام و المسلمین توسلی نژاد ضمن تشکیل جلسه با اساتید و ائمه جمعه این شهرستان ها از مدیران، اساتید،کادر، طلاب ممتاز و حافظین قرآن این مدارس تجلیل کرد.

 

 

 

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :