لبیک به فرمان مقام معظم رهبری،هدف از حضور در انتخابات

یکی از شهروندان قیداری درباره علت حضور خود در انتخابات گفت: با هدف لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی برحضور همه مردم در انتخابات شرکت می کنم. در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها در ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶خبرنگار اشراق۲۴ به میان مردم رفته است و نظرات آنها را درباره […]

یکی از شهروندان قیداری درباره علت حضور خود در انتخابات گفت: با هدف لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی برحضور همه مردم در انتخابات شرکت می کنم.DSCN5675DSCN5664DSCN5661DSCN5672DSCN5669

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها در ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶خبرنگار اشراق۲۴ به میان مردم رفته است و نظرات آنها را درباره علت حضور خود در این عرصه بسیار مهم سیاسی جویا شده است که از نظرتان می گذرد.

علی احمدی که بازنشسته آموزش و پرورش است با بیان اینکه آزمون الهی که پیش‌رو داریم برای تثبیت ولایت فقیه است، اظهار کرد: ادامه‎‏دهنده ولایت معصومین، ولایت فقیه است که این امر اصلی‎‏‏ترین دلیل حضور گسترده مردم درانتخابات خواهد بود.

وی افزود: برای تثبیت ولایت فقیه و خوشحالی رهبرم در انتخابات شرکت می کنم و این کار را وظیفه شرعی و عرفی خود می دانم و مطمئن هستم که با این کار،شهدا شادمان و دشمن ناراحت می شود.

احمدی ادامه داد: دیگر کشورهای اسلامی از حضور پر شور مردم ایران در پای صندوق های رأی نیز خوشحال می شوند و کشورهای مستکبر از جمله آمریکا و بویژه روباه پیر یعنی انگلیس صد در صد ناراحت و نگران می شوند.

محسن بیگدلی نیز عنوان کرد: حضور تک تک مردم و بویژه خود و خانواده ام در پای صندوق های رای یک تکلیف است و برای نشان دادن وفاداری خود به جمهوری اسلامی باید همه ما در پای صندوق ها، عزم حضور را به نمایش بگذاریم.

دانشجوی قیداری افزود: نامزدهای انتخاباتی با تمکین به قانون، زمینه حضور حداکثری در انتخابات را فراهم نمایند و عوامل اجرایی با اعلام بی طرفی، در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تلاش کنند.

مریم محمدی اینچنین گفت: با هدف تاثیرگذاری بر جامعه در انتخابات شرکت می کنم،باید تلاش کنیم که کاندیدای اصلح را انتخاب کنیم و هرچه حضور فعال تری داشته باشیم قطعا کارایی و بازخورد بهتر و بیشتر به نفع خود مردم خواهد بود.

بانوی کارمند قیداری تصریح کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی و مشارکت در صحنه های سیاسی کشور و لبیک به بیانات و دستورات ولی امر مسلمین است.

اصغر خدابنده لو نیز گفت: انتظارم از کاندیداها این است که خودشان را لایق این منصب بدانند، هدفشان برای نام و شهرت واستفاده مادی نباشد، با ثروتمندان وصاحبان ثروت محلی زدو بند نداشته باشند که این انصراف از اصول اسلامی است، در تبلیغات متوسل به دروغ نشوند و وعده های نادرست و غیرقابل عمل ندهند.اهداف وبرنامه های خود را بصورت شفاف برای مردم بازگو کنند، دیگر کاندیداها ونامزدهای انتخاباتی را تخریب نکنند، در مسائل انتخاباتی اسراف نکنند، خود را درعمل متعبد به اسلام ومقید به قوانین شرعی بدانندیعنی التزام عمل به اسلام داشته باشند، تبعیت مطلق از ولایت فقیه از شروط اصلی و اساسی برای یک نامزد است.

مهندس برق قیداری خاطرنشان کرد: حضور و مشارکت حداکثری و همگانی در پای صندوقهای رای وانتخاب افرادصالح، مومن و معتقد به مبانی دین اسلام و آرمانهای بلندامام(ره) و انقلاب، شجاع و جسور در مقابل دشمن برای تصدی پست های مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از وظایف مردم در انتخابات ۲۹۰اردیبهشت ماه است.

سکینه موسوی نیز گفت: هدفم از شرکت در انتخابات عمل به تکلیف شرعی و انقلابی، اجتماعی وسیاسی و حفظ منافع ملی و مشارکت در تعیین سرنوشت کشور ولبیک گفتن به فرامین امام راحل (ره) و منویات رهبر فرزانه انقلاب است.

بانوی خانه دار قیداری ادامه داد: شرکت همگان در انتخابات موجب پایداری و تقویت نظام اسلامی و استمرار تامین امنیت کامل، افزایش ابهت جمهوری اسلامی در نزد دشمنان و افزایش اعتبار و آبروی ملت در چشم جهانیان است و عمل به قانون و دخالت ندادن سلیقه شخصی و حزبی در فرآیند اجرایی انتخابات را از انتظاراتش از عوامل اجرایی انتخابات عنوان کرد.

یک جوان خدابنده ای نیز گفت: حضور حداکثری در انتخابات خاری درچشم دشمنان نظام از جمله استکبار جهانی و اسرائیل غاضب و انگلیس است.

وی تصریح کرد: از نامزدهای انتخاباتی انتظار داریم که اصول وقوانین منطبق با انتخابات را رعایت کنند و هدفشان خدمت خالصانه و صادقانه باشد.

یکی از کارگران شهرستان در گفتگو با خبرنگار اشراق۲۴ ضمن اعلام حضور در انتخابات گفت: با هدف لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی برحضور همه مردم در انتخابات شرکت می کنم.

موسوی افزود: حضور باشکوه مردم در پای صندوق رای باعث می شود که دشمنان به انقلاب اسلامی چشم طمع نکنند، مردم با حضور باشکوه در پای صندوق های رای مهرتائیدی بر جمهوری اسلامی ایران بزنند، رای تعصبی و قومی وقبیله ای ندهند، افراد لایق و شایسته را انتخابات کنند.

وی درخصوص انتظارات از کاندیداها گفت: کاندیدی که از طرف انتخاب می شود، به فکر مردم باشد، از جمهوری اسلامی ایران و آرمانهای انقلاب دفاع کند و کشور و ملت را به بیگانگان نفروشد.

موسوی گفت: عوامل اجرایی انتخابات نظم و انظباط را ایجاد و اصل بی طرفی را رعایت کنند و در جهت برگزاری انتخاباتی سالم و بانشاط تلاش کنند.

همانطور که گفته شد مردم شهرستان خدابنده  برخود تکلیف می دانند که به فرمان رهبر انقلاب برای حضوری یکپارچه در انتخابات لبیک گویند و با مشارکت در حماسه سیاسی ملی، موجب یاس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب شوند.

آنها از نقش خود در تعیین سرنوشت سیاسی مملکت آگاهی دارند و می دانند که هر یک عدد رای یعنی یک پله برای پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان ایران است.