فرماندار خدابنده اعتبار تخصیصی به استان زنجان را ۲۸۵ میلیارد تومان و سهم شهرستان خدابنده را در مرحله اول ۳۱ میلیارد تومان عنوان کرد.

به گزارش نسیم اشراق،حمید میرزایی فرماندار خدابنده در جلسه معارفه سرپرست بخشداری افشار، مردم را ولی نعمتان مدیران نامید که بعد از گذشت ۳۹ سال از انقلاب اسلامی بامشکلات موجود در کشور ، باز هم به حضوری گسترده در عرصه های مختلف دارند.

وی افزود: حضور همه جانبه و گسترده مردم در مسائل و موضوعات مرتبط با کشور، انقلاب و نظام نشان‌دهنده وفاداری آنان است.

فرماندار خدابنده ادامه داد: هزینه کرد اعتبارات دهیاریها را برای عمران، آبادانی و تامین آب شرب روستاها وظیفه دهیاران نامید و آنها را ملزم به رفتار براساس عدالت اجتماعی دانست.
میرزایی همچنین بر تسهیلات بخش روستایی – عشایری و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر اشاره کرد و اعتبار تخصیصی به استان زنجان را ۲۸۵ میلیارد تومان و سهم شهرستان خدابنده را در مرحله اول ۳۱ میلیارد تومان اعلام کرد و خواستار تمهیدات لازم برای جذب متقاضیان و اشتغالزایی مردم در منطقه شد.
میرزایی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های بالای بخش افشار در حوزه گردشگری، خاطرنشان کرد: با وجود غارشگفت انگیز کتله خور در گرماب و ۴ خانه بوم گردی در شهرستان، برنامه ریزی و نصب تبلیغات در مسیر جاذبه های گردشگری در جهت شناساندن مراکز به گردشگران مؤثر است .

فرماندار شهرستان خدابنده خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را یک فرصت و موهبت الهی دانست که به مسئولین عطا شده و گفت: واجب است مدیران این فرصت و موهبت را قدر بدانند و تلاش خود را برای ارائه خدمت بی منت برای مردم بکار گیرند .
وی در پایان این جلسه ضمن قدردانی از تلاش و فعالیت احمدی نژاد بخشدار سابق بخش افشار ، علی اصانلو را با اعلام سوابق کاری درخشان در وزارت کشور بعنوان سرپرست بخشداری افشار معرفی کرد و با بیان شرح وظایف بخشدار به عنوان نماینده عالی دولت در منطقه گفت: ایجاد وفاق و همدلی بین مردم و مسئولان، نظارت بر توزیع ارزاق عمومی مردم، اجرای سیاستهای عمومی دولت در بخش،نظارت بر عملکرد دهیاریهای روستاها بر اساس عدالت و عملکرد شوراهای اسلامی منطبق بر قانون از وظایف بخشدار است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :