۲۵ پروژه ساخت مدرسه با مشارکت ۱۷ میلیارد تومانی در خدابنده

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده گفت: در حال حاضر۲۵ پروژه ساخت مدرسه با مشارکت ۱۷ میلیارد تومانی توسط خیرین در سطح شهرستان خدابنده در حال ساخت است.

به گزارش نسیم اشراق،همایش بزرگ خیرین مدرسه ساز شهرستان خدابنده با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان و مسئولان شهرستانی در فرهنگسرای اشراق شهر قیدار برگزار شد.

در این برنامه مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به تشریح عملکرد خیرین پرداخت و سپس بهروز کثیرلو مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده به ایراد سخن پرداخت و از تلاش های خیرین در راستای مدرسه سازی قدردانی کرد و گفت: مجاهدت و تلاش خستگی‌ناپذیر خیرین نیک اندیش و مدرسه ساز در راستای گسترش عدالت آموزشی و افزایش کیفیت مدارس به عنوان مراکز علمی و آموزشی مصداق کلام الهی«من جاء بالحسنه فلهُ عشرُ امثالها»است که نزد پروردگار تبارک و تعالی جایگاهی ممتاز دارند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران،افزود: خیرین مدرسه ساز همانند کسانی هستند که در دفاع مقدس با جان و مال کمک کردند و هرجا کارها به عنایت خداوند و اراده مردم اتکا شده باشد آن کار با موفقیت به انجام رسیده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده خاطر نشان کرد: نگاه به آموزش وپرورش باید نگاه زیر بنایی باشد و آموزش وپرورش آئینه تمام نمای یک دهه بعد جامعه است.

وی ادامه داد: در حال حاضر۲۵ پروژه ساخت مدرسه با مشارکت ۱۷ میلیارد تومانی توسط خیرین در سطح شهرستان خدابنده در حال ساخت است که در ۱۱ پروژه تعهد خیرین به اتمام رسیده و به اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان،جهت تکمیل فرایند پروژه تحویل شده است.

حجت الاسلام موسوی امام جمعه قیدار نیز در این مراسم با اشاره به احادیثی از اهمیت مدرسه سازی ومدرسه یاری از خدمات خیرین قدردانی کرد.

در ادامه برنامه، گزارش عملکرد مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان و کلیپ مدرسه سازی شهرستان خدابنده پخش شد  و برنامه های متنوع فرهنگی انجام شد و از خیرین نیکوکار مدرسه ساز و مدرسه یار این شهرستان تجلیل شد.