به منظور تبیین برنامه های پایان سال و بیان حدود انتظارات از مدیران در تحقق اهداف تعلیم وتربیت گردهمایی مدیران مدارس سه دوره تحصیلی شهرستان خدابنده در سالن اجتماعات آموزش وپرورش برگزار شد.

به گزارش نسیم اشراق،به منظور تبیین برنامه های پایان سال و بیان حدود انتظارات از مدیران در تحقق اهداف تعلیم وتربیت گردهمایی مدیران مدارس سه دوره تحصیلی شهرستان خدابنده در سالن اجتماعات آموزش وپرورش برگزار شد.

در این گرد همایی که با حضور ۱۸۰ نفر از مدیران مدارس برگزار شد، علی اسدی مدیر آموزش وپرورش شهرستان خدابنده در سخنانی ضمن تقدیر از فعالیتهاو موفیتهای کسب شده در سالجاری اظهارداشت:توفیقات کسب شده در عرصه های علمی، هنری ، فرهنگی و ورزشی حاصل زحمات مجموعه تلاشگران عرصه مقدس تعلیم وتربیت است که این ایثارگی و تلاشهای ارزنده را ارج نهاده و قدردان هستیم.

اسدی افزود: اکنون که در پایان سال ۹۶ هستیم لازم است مدیران مدارس اقدامات لازم را جهت حراست از اموال مدرسه در طول تعطیلات انجام دهند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان خدابنده به ارزیابی عملکرد مدیران در قالب تفاهم نامه های منعقده اشاره کرد و بیان کرد: گروههای ارزیاب فعالیتهای مدیران مدارس را مطابق معیارهای تعیین شده بررسی خواهند کرد و این موضوع در انتصاب مدیران دخیل داده خواهد شد که شایسته است کاستی های احتمالی رفع گردد.

اسدی به فرایند نظارت و بازخورد بازدیها از مدارس پرداخت و گفت: معاونین و کارشناسان اداری بازدیدهای مستمر را از مدارس ادامه خواهند داد  و بازخورد این بازدیدها نیز به صورت کتبی اطلاع داده میشود تا مدیران نسبت به فعالیتهای خود  اشرافیت داشته باشند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان خدابنده به پیشگیری ازآسیبهای اجتماعی در حیطه های ازدواج زود هنگام، اعتیاد، مسائل عاطفی ، طلاق و دیگر موارد اشاره  و آگاهسازی اولیا از این آسیبها را یاد آوری کرد و افزود: آیین سنتی چهارشنبه سوری  نیز اگر درست فرهنگ سازی نشود  می تواند معضلات اجتماعی ،  روانی و جسمی را به دنبال داشته باشد که ما وظیفه داریم دانش آموزان و اولیای آنان را جهت جلو گیری از بروز این صدمات یاری دهیم.

اسدی به پاکسازی و حفظ محیط زیست به همت معلمان و دانش آموزان تاکید کرد و اعلام کرد: با حمایت یک حامی محیط زیست و اعلام داوطلبانه دانش آموزان و معلمان قبل از فرا رسیدن سال جدید، مبادی ورودی شهرستان پاکسازی خواهند شد تا گام مهمی در فرهنگ سازی و حفظ محیط زندگی برداشته شود.

مدیر آموزش وپرورش خدابنده لزوم اطلاع رسانی حوادث و اتقاقات به مسئولین را یاد آور شد و به همکاری و همدلی در اجرای برنامه ها تاکید کرد.

در این گردهمایی مدیران حاضر نیز پرسشهایی را ر زمینه های مختلف بیان کرده و راهکارهای لازم ارائه شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :