1447653238رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان گفت: تسهیلات اقتصاد مقاومتی با تدابیر اندیشیده شده تا پایان سال در زنجان به واجدین شرایط ارائه می شود.

به گزارش اشراق24،فرهاد امندی اظهار داشت: بسيج سازندگي استان زنجان در سطح همه شهرستان هاي استان از واجدين شرايط طرح هاي اقتصاد مقاومتي حمایت می کند.

وی با بیان اینکه طرح هاي مرتبط با كشاورزي،امنيت غذايي،صنايع تبديلي و بسته بندي در اولويت حمايت بسيج سازندگي است، افزود: علاقه مندان به فعالیت در این عرصه ها می توانند تسهیلات لازم را دریافت کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان با اشاره به اینکه این سازمان با همكاري بانك مهراقتصاد تسهيلات بانكي به مجريان طرح هاي اقتصاد مقاومتي ارائه می کند، افزود: این تسهیلات طبق ضوابط و شرايط ارائه می شود.

امندی از ارائه تسهیلات تا سقف 300ميليون ريال خبر داد و افزود: تا 10 آبان ماه سال جاری 218 نفر از مجريان اين طرح ها موفق به اخذ تسهيلات بانكي شده اند.

وی گفت: تمهیداتی اندیشیده شده است که پايان امسال به مجريان طرح هاي ايجادي اقتصاد مقاومتي تسهيلات بانكي پرداخت می شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان با بیان اینکه در سال جاری طرح هجرت 3 با موفقیت در استان برگزار شد، افزود: 195 مدرسه در استان زنجان بهسازی و مرمت شد.

امندی با اشاره به اینکه در این طرح 868 نفر از دانش آموزان در امر مرمت وزيباسازي فعالیت کردند، خاطرنشان کرد: هر ساله این طرح با موفقیت در استان اجرایی می شود.

منبع:موج رسا

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :