نقش رسانه ها در حفظ ارزشها و دفاع از حریم دین بسیار اثر گذار است

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به نقش رسانه ها در حفظ ارزشها گفت: نقش رسانه ها در حفظ ارزشها و دفاع از حریم دین بسیار اثر گذار است. به گزارش موج رسا; حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار با اعضای سازمان بسیج رسانه استان زنجان اظهار کرد: خدمت به نظام مقدس جمهوری […]

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به نقش رسانه ها در حفظ ارزشها گفت: نقش رسانه ها در حفظ ارزشها و دفاع از حریم دین بسیار اثر گذار است.
به گزارش موج رسا; حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار با اعضای سازمان بسیج رسانه استان زنجان اظهار کرد: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هر چه قدر هم باشد کم است ، چرا که خونهای پاکی که به پای انقلاب ریخته شده بسیار ارزشمند است و مقایسه خدمات شهدا قابل مقایسه با خدمات امروزی نیست و خدمتگزاری به نظام زمان نمی شناسد چرا که توفیق خدمت به نظام یک افتخار است و ما در این زمینه عقب هستیم .

وی با تأکید بر اینکه سرمایه اصلی نظام مردم هستند بیان داشت: ما یک وظیفه اصلی یعنی تحکیم مبانی جمهوری اسلامی داریم که اگر در این مسیر حرکت و تلاش نکنیم دشمن برای اجرای برنامه های شوم خود حرکت خواهد کرد .

رئیس شورای قضایی استان زنجان اظهار کرد :کار رسانه با بهره گیری از هنر، جذاب و مخاطب پسند است و رسانه ها بایستی حضوری فعال و هنرمندانه در میدان داشته باشند و در این راستا بیان مشکلات مردم و پیگیری آن از مسئولین برای حل مشکلات از رسالت رسانه است و در حقیقت مطالبه گری در ذات رسانه است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان خاطر نشان کرد : دشمن با تمام قدرت ارزشهای اسلامی را نشانه گرفته و برخی در داخل هم پیاده نظام دشمن هستند که در این خصوص نقش رسانه ها در حفظ ارزشها و دفاع از حریم دین بسیار اثر گذار است .

این مقام عالی قضایی استان تأکید کرد :اندیشه و تفکر بسیجی بایستی بدون گرایش به جریان خاصی صرفا برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد و بدون نگاههای سیاسی با استفاده از اندیشه بسیجی می شود کارهای مهمی انجام داد.

وی با اشاره به اینکه رسانه های استان آن پویایی و نشاط لازم را ندارند افزود :با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم تلاش و فعالیت برای بیان دستاوردها انقلاب به آحاد مردم از رسانه ها مورد توجه بیش از پیش قرار گیرد

در این دیدار رییس و اعضای سازمان بسیج رسانه استان گزارشی از اقدامات و برنامه های مجموعه خود ارائه کردند .

//ع