دانش آموزان پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند/ دشمن دانش آموزان را هدف قرار داده است

امام جمعه شهرستان قیدار با بیان اینکه دشمن دانش آموزان را هدف قرار داده است،گفت:دانش آموزان همواره پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند. به گزارش نسیم اشراق؛ دانش آموزان بسیجی شهرستان خدابنده با امام جمعه شهرستان قیدار نبی (ع) دیدار کردند. در ابتدا این دیدار سرهنگ لطیفی، فرمانده سپاه شهرستان خدابنده ضمن گرامیداشت هفته بسیج […]

امام جمعه شهرستان قیدار با بیان اینکه دشمن دانش آموزان را هدف قرار داده است،گفت:دانش آموزان همواره پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش نسیم اشراق؛ دانش آموزان بسیجی شهرستان خدابنده با امام جمعه شهرستان قیدار نبی (ع) دیدار کردند.

در ابتدا این دیدار سرهنگ لطیفی، فرمانده سپاه شهرستان خدابنده ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی، اظهار داشت:دشمن با نقشه‌های شوم خود خواهان ایجاد اختلاف بین ولایت و مردم است که که این آرزو را به گور خواهند برد.

وی با اشاره به اینکه از ابتدا پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون دشمن با روش‌های مختلف بدنبال آسیب زدن به این نظام است، تصریح کرد:مردم ولایتمدار و انقلابی همواره پای این نظام ایستاده و ازآن در برابر دشمن دفاع می‌کنند.

در ادامه حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهر قیدار ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی، گفت: دشمنان همواره در تلاشند با سرمایه گذاری برروی دانش آموزان به گونه‌ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی لطمه وارد کنند در حالی که دانش اموزان چه در دوران دفاع مقدس و چه در زمان حال هموراه پشتیبان این نظام بوده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:جوانان ما با الگو گرفتن از حضرت قاسم (ع) نشان دادند هنوز شهید فهمیده‌ها در صحنه هستند و با پشتیبانی از رهبر خود در عرصه‌های مختلف علمی و نظامی خواستار پیشرفت ایران اسلامی هستند.