تجهیزات استاندارد به بوستان‌های قیدار رسید

شهردار قیدار از تجهیز بوستان‌های شهر قیدار به تجهیزات استاندارد و وسایل بازی برای کودکان و اصلاح وسایل چهار بوستان دیگر در این شهر خبر داد. به گزارش نسیم اشراق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری قیدار، سیدمصطفی موسوی اظهار کرد: در راستای توسعه و تجهیز پارک‌های شهر قیدار به امکانات استاندارد و وسایل رفاهی […]

شهردار قیدار از تجهیز بوستان‌های شهر قیدار به تجهیزات استاندارد و وسایل بازی برای کودکان و اصلاح وسایل چهار بوستان دیگر در این شهر خبر داد.

به گزارش نسیم اشراق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری قیدار، سیدمصطفی موسوی اظهار کرد: در راستای توسعه و تجهیز پارک‌های شهر قیدار به امکانات استاندارد و وسایل رفاهی و سرگرمی برای کودکان، وسایل و تجهیزات جدید برای پنج پارک شهر خریداری و نصب شد.

وی با بیان اینکه این وسایل بازی که شامل تاب، سرسره و دیگر وسایل است که از جنس پلی‌اتیلن استاندارد ساخته شده و برای بازی کودکان بسیار مناسب است، ادامه داد: ست کامل وسایل بازی پلی‌اتیلنی کودکان و نوجوانان در پارک‌های نرگس، صائب، بوستان شبنم، خانواده و لاله نصب شده است.

شهردار گفت: «قیدار شهر نشاط و زندگی» شعار امسال شهرداری است؛ شهرداری به تحقق بیش از پیش این شعار و ایجاد شادی بین شهروندان تاکید دارد و با هدف افزایش سرانه تفریحی و ساماندهی بوستان‌ها این مهم توسط واحد فضای سبز شهرداری قیدار در دستور کار قرار گرفته است.