تاج: فوتسال ایران در مردان و زنان تیم اول آسیاست/ کارخانه بازیکن سازی فوتبال و فوتسال هستیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: روند توسعه در فوتسال کشور به خوبی پیش می رود و کیش کاپ مصداق بارزی از این موضوع است.

به گزارش نسیم اشراق به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم بررسی روند استعدادیابی فوتسال که به صورت برخط با حضور روسای هیات های فوتبال در سرتاسر کشور و مسولان کمیته و دپارتمان فوتسال برگزار شد، عنوان کرد: بسیار خوشحالم که از این قاب، چهره روسای محترم هیات های فوتبال را می بینم. امیدوارم همچنان در مسیر رشد و توسعه فوتبال کشور موفق باشید. همچنین خوشحالم که در این نشست در خدمت آقایان حسین شمس و علی صانعی هم هستیم که حضورشان در فوتسال کشور همیشه باعث خیر و برکت بوده است.

وی ادامه داد: همانطور که اصولی در آغاز جلسه اشاره کرد، روند توسعه در فوتسال کشور به خوبی پیش می رود و کیش کاپ مصداق بارزی از این موضوع است. وجود این استعدادهای بزرگ پیام مهمی برای ماست و وظیفه مان را سنگین و سنگین تر می کند. حتما این جدیت باید در هیات ها باشد که بازیکن در نقطه نقطه ایران عزیز دیده و شناسایی شود و بعد در مرحله سازندگی قرار بگیرد. از سوی دیگر در حال حاضر، فوتسال ما در مردان و زنان تیم اول آسیاست. از دید من، باید این را تعمیم دهیم. تیم های پشتوانه برای فوتسال ملی اهمیت فراوانی دارد.

تاج افزود: کشور ما کارخانه بازیکن سازی فوتبال و فوتسال است. نکته دیگر اینکه، باید امکان آموزش برای هیات ها تسهیل شود و برنامه های کامل و جامعه وجود داشته باشد که این روند با قیمت ارزان به انجام برسد. این برنامه برای همه هیات ها باید باشد و به شکلی موضوع به انجام برسد که بتوانیم این برنامه جامع را در حوزه استعدادیابی تسری دهیم.