رئیس کمیته امداد شهرستان خدابنده گفت: به مناسبت جشن احسان و نیکوکاری ۱۲ پایگاه ثابت و ۷۲ پایگاه سیار در طی سه روز چهار شنبه،پنج شنبه و جمعه هفته جاری در ۱۶۱مدرسه و معابر ومیادین شهر و مصلی نماز جمعه های شهرستان کار جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم را انجام می دهند.

به گزارش نسیم اشراق،امروز همزمان با سراسر کشور،زنگ احسان و نیکوکاری با حضور مسئولان به صورت نمادین در مدرسه دخترانه فضیلت شهر قیدار نواخته شد.

حجت الاسلام موسوی امام جمعه قیدار در این مراسم اظهار کرد: همان طوری زمانی که انسان می خواهد از کشورش خارج شود باید پولش را تبدیل به ارز کند بنده ای که می خواهد نزد خدا برود نیز باید این کار را بکند و یکی از آن کارها کمک و احسان به دیگران است که مانند تبدیل کردن پول به ارز است.

وی افزود: بر اساس روایات،همه چیز نابود می شود مگر اعمالی که برای رضای خدا باشد و این گونه اعمال مانند احسان کردن و شاد کردن دیگران ماندگار می شود و حتی یک دعای این افراد نیازمند برای همه زندگی انسان کفایت می کند چرا که خدا در دلهای شکسته جا دارد.

ذبیح اله غفاری رئیس کمیته امداد شهرستان خدابنده نیز در این مراسم عنوان کرد: به مناسبت جشن احسان و نیکوکاری ۱۲ پایگاه ثابت و ۷۲ پایگاه سیار در طی سه روز چهار شنبه،پنج شنبه و جمعه هفته جاری در ۱۶۱مدرسه و معابر ومیادین شهر و مصلی نماز جمعه های شهرستان کار جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم را انجام می دهند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :