بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی ورود کند/اشتغال زایی ۳۵۰ نفر در واحد پرورش گوسفند افشاری شهرستان خدابنده

وزیر جهاد کشاورزی گفت: بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی ورود کند. به گزارش نسیم اشراق، سید جواد ساداتی نژاد در مراسم کلنگ‌زنی عملیات اجرایی احداث واحد پرورش گوسفند افشاری در کشک‌آباد اظهار کرد: کارهای ارزشمندی در شهرستان خدابنده در حال انجام است.   وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه تجهیزات پزشکی ارزشمند بوده […]

وزیر جهاد کشاورزی گفت: بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی ورود کند.

به گزارش نسیم اشراق، سید جواد ساداتی نژاد در مراسم کلنگ‌زنی عملیات اجرایی احداث واحد پرورش گوسفند افشاری در کشک‌آباد اظهار کرد: کارهای ارزشمندی در شهرستان خدابنده در حال انجام است.

 

بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی ورود کند/اشتغال زایی 350 نفر در واحد پرورش گوسفند افشاری شهرستان خدابنده

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه تجهیزات پزشکی ارزشمند بوده و فعالیت در این حوزه موفق است، عنوان کرد: به ویژه در زمینه تجهیزات پزشکی یک بار مصرف می‌توان فعالیت کرد.

وی با اشاره به سایر بازدیدهای خود طی امروز بیان کرد: احداث گلخانه در شهرک‌ تخصصی گلخانه‌ای یک گام موثری بوده و در خواستار حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این بخش است.

ساداتی نژاد با اشاره به سرمایه‌گذاری یکی از سرمایه‌گذار حوزه پزشکی و درمانی در بخش کشاورزی عنوان کرد: تامین زنجیره سالم غذایی می‌تواند در کاهش بیماران موثر باشد.

وزیر جهاد کشاورزی همچنین به آغاز عملیات اجرایی احداث واحد پرورش گوسفند افشاری توسط شرکت رویان صنعت در روستای کشک‌آباد با ظرفیت ۱۰۰ هزار راسی دام سبک پر بازده عنوان کرد: کل سرمایه‌گذاری این پروژه ۱۵ هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال بوده و زمینه اشتغال ۳۵۰ نفر را فراهم می‌کند.